Ventas Balss, 15. janvāris, 2021

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Lemberga hūtē beidzot atkal var laisties ar slēpēm un sniega dēli, kas nebija iespējams visu pagājušo ziemu un ko jau pirmajās dienās steidza izmēģināt ne viens vien sniega prieku cienītājs.

Uzsākot Covid-19 vakcinēšanas kampaņu, publiskajā vidē un atsevišķu cilvēku izteikumos izskan dažādas versijas par piedāvāto vakcīnu drošību un efektivitāti. Katoļu pasaulē sākusies diskusija par vakcīnas lietošanas morālo pusi, jo tās ražošanai izmanto abortēto bērnu šūnas.

Basketbola klubā Ventspils atkārtotās Covid-19 analīzēs konstatēti vēl divi saslimšanas gadījumi, kas nozīmē, ka komandā nu jau ir trīs saslimušie, tāpēc nāksies turpināt pašizolāciju.

Ventspilī pēdējās nedēļas laikā sarosījušies pēc svaigiem gurķīšiem smaržojošo zivtiņu kārotāji. Pagaidām stintes gan īpaši neķeras.

Ventspilnieks Uvis Balinskis pirmo reizi iekļauts Čehijas hokeja Ekstralīgas nedēļas labāko spēlētāju piecniekā, bet viņa komanda Litvīnovas Verva pēdējos trīs mačos tikusi pie viena panākuma.

Otrdien Ventspils bibliotēka atsāka grāmatu, tai skaitā arī audiogrāmatu, un žurnālu izsniegšanu lasīšanai mājās. Pirmajā dienā izsniegts teju pustūkstotis iespieddarbu.

Ventas Balss arhīvs

3. marts
2. marts
26. februāris
25. februāris
24. februāris
23. februāris
19. februāris
18. februāris