Ventas Balss, 20. novembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Valsts prezidents un Ordeņu kapituls par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri iecēlis bijušo Ventspils Mūzikas vidusskolas skolotāju un sabiedrisko darbinieci Aiju Bumbieri, bet Atzinības krusta virsnieka gods ticis ilggadējam veterinārārstam un Latvijas Veterinārārstu biedrības goda biedram Imantam Kronbergam.

Pēc izskanējušajiem pārmetumiem par auksta ēdiena un tējas piegādi Covid-19 pacientiem Ventspils slimnīca ir mainījuši šo pacientu ēdināšanas kārtību.

Biedrība Latvijas futbola virslīga jau pagājušajā nedēļā rosināja Latvijas Futbola federācijai pārtraukt valsts čempionāta izspēli, taču priekšlikums tika noraidīts, bet izmaiņas var sekot pēc tā, ka nopietns Covid-19 uzliesmojums konstatēts Riga FC rindās.

Ovišu ciema iedzīvotāju mērs ir pilns saistībā ar nekārtībām, ko dabas lieguma teritorijā sastrādā bušu makšķernieki. Atbildīgajām iestādēm tiek pieprasīti risinājumi.

Šovakar BK Ventspils basketbolisti savā laukumā uzņems principiālākos sāncenšus VEF, cenšoties revanšēties par pirmajā aplī Rīgā piedzīvoto zaudējumu.

Ventas Balss arhīvs

27. novembris
26. novembris
25. novembris
24. novembris
20. novembris
19. novembris
17. novembris
13. novembris