Ventas Balss, 18. septembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Četri aktīvi, piedzīvojumu kāri un gados jauni vīrieši – ventspilnieki Jānis un Mārtiņš Rendenieki, Klāvs Tālbergs un arī jelgavnieks Mairis Peipiņš – pieņēmuši izaicinājumu piedalīties aizraujošā notikumā – labdarības rallijā Baltic Sea Circle, lai palīdzētu bērniem ar kustību traucējumiem.

Daudzu sporta veidu sezonas šajā gadā bijušas netipiski īsas, un tāds liktenis piemeklēja arī Ironman distances cienītājus, kādi ir arī starp ventspilniekiem un kas septembrī izmantoja šī gada pirmo iespēju un piedalījās mačos Tallinā.

Kovidkrīzes skartais mazais bizness joprojām cīnās ar tās sekām. Neraugoties uz grūtībām, uzņēmēji cenšas izdzīvot un saglabāt biznesu. To apstiprina jauni tirdzniecības objekti, kas tiek atvērti mūsu pilsētā.

Privātie būvnieki un pašreizējie namīpašnieki Staldzenē var rēķināties ar to, ka pilsētas pašvaldība nodrošinās piekļuvi pie viņu īpašumiem. Staldzenes kartē drīzumā parādīsies jauni ielu nosaukumi.

OPEN radošais centrs jau šogad plāno durvis vērt arī Ventspilī. Šobrīd tiek meklēti brīvprātīgie, kuri būtu gatavi ziedot savu laiku un zināšanas riska grupas jauniešiem.

Ventas Balss arhīvs

30. oktobris
29. oktobris
28. oktobris
27. oktobris
23. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris