Ventas Balss, 31. jūlijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils pašvaldība rīt īpašā ceremonijā astoņiem ventspilniekiem pasniegs pilsētas balvas. Tie ir mūsu pilsētas pozitīvie varoņi, kuri ar lielu entuziasmu un degsmi strādā sabiedrības labā, kā arī Ventspils vārdu ar godu iznes ārpus pilsētas un pat Latvijas robežām.

Pēc 27 darba gadiem Ventspils Pašvaldības policijas priekšnieka amatu pametis Jānis Arājs. Viņa vadībā mūsu pašvaldības policisti kļuvuši par labākajiem Latvijā.

Iedzīvotāji novērojuši, ka Ventspils Zilā karoga pludmalē un tās tuvējā apkārtnē omulīgi jūtas ne tikai atpūtnieki, bet arī lapsas.

Latvijas augstskolās ārvalstu studentu skaits arvien pieaug. Ventspils Augstskola nav izņēmums. Jau kādu laiku Ventspils Augstskolu par savu sauc 22-gadīgais indietis Rohits Guptas, kurš ieradies Latvijā no tālās Indijas pilsētas Mumbajas un Ventspilī studē datorzinātnes bakalaura programmā.

Godinot Svēto Nikolaju Brīnumdarītāju, piekto reizi Ventspils pareizticīgo dievnama teritorijā notiek svētdienas skolas nometne. Šīgada nometnes devīze – Cik brīnišķa ir Dievišķā pasaule!

Ventas Balss arhīvs

17. jūnijs
16. jūnijs
15. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs
9. jūnijs
8. jūnijs
4. jūnijs