Ventas Balss, 26. maijs, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Nākamajā sezonā atkal varētu tikt sarīkota Latvijas kausa izcīņa basketbolā, bet uz startu apvienotajā līgā šobrīd pretendē seši mūsu valsts un septiņi Igaunijas klubi.

Ventspilī aizsākās Olimpiādes rīkošanas tradīcijas Latvijā un olimpiskās uguns aizdegšana. Iejaucoties dabas spēkam, tagad jāmeklē jauna vieta akmenim, uz kura aizdedz Olimpiādes uguni.

Ir sākusies Ventspils pilsētas pludmales peldsezona, kas ilgst no 15. maija līdz 15. septembrim. Līdz ar peldsezonu darbu uzsācis arī pludmales glābšanas dienests.

Sinoptiskās prognozes liecina, ka arktiski aukstam maija viducim sekos vasarīgi silta mēneša izskaņa. Taču, vējam pūšot no jūras, mūspusē būs par dažiem grādiem vēsāks nekā citviet Latvijā.

Valsts 1. ģimnāzijas 11. klases audzēknis Mikus Podnieks, kurš padziļināti apgūst informātiku, ir atradis veselīgu vaļasprieku – sportošanu gan komandā, gan individuāli.

Pagājušās nedēļas nogalē Saeimas Sporta apakškomisijas darba grupas sēdē tika panākta vienošanās, ka sacensību organizēšana varētu tikt atļauta pēc 9. jūnija, ja valdība lems par ārkārtas stāvokļa pārtraukšanu.

Ventas Balss arhīvs

7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs