Ventas Balss, 24. marts, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Olimpisko spēļu dalībniece, viena no pasaulē desmit spēcīgākajām sportistēm tāllēkšanā 2017. gadā Lauma Grīva varētu attīstīt savu sporta karjeru ārzemēs. Bet tā vietā viņa atgriezās mājās, kur turpina uzticīgi trenēties pie sava trenera – tēta – un kopā ar vīru trenē jaunos vieglatlētus.

Latvijas futbola čempionāta starts ir atlikts uz nenoteiktu laiku, bet futbola funkcionāri un klubi spriež par variantiem, kā varētu aizvadīt šo sezonu, un tādi ir vairāki.

Pagājušajā nedēļā lielākā daļa pilsētas lielo ražotņu strādāja ierastajā režīmā, lai gan tās jau sākušas saskarties ar detaļu un izejvielu piegādes problēmām. Mašīnbūves uzņēmums Malmar apturējis darbību uz trim nedēļām.

Šobrīd, kad cilvēku prātus nomāc informācija par koronavīrusu, daudzas svarīgas lietas kļūst it kā otršķirīgas. Tomēr, vairojot labo, ir cerība, ka tā spēsim pārdzīvot šo laiku vieglāk. Un viens no tādiem jaukiem mirkļiem tika aizvadīts pagājušajā nedēļā, kad skriešanas kluba pārstāvji pasniedza Sanijai Ozolai ilgi gaidīto pozicionējošo autosēdeklīti.

Autobusu vadītāji pārstāv to profesiju grupu, kas šobrīd īpaši pakļautas inficēšanās riskam. Iedzīvotāji, kuri turpina pārvietoties ar sabiedrisko transportu, aicināti būt atbildīgi un ievērot drošības noteikumus.

Ventas Balss arhīvs

5. jūnijs
4. jūnijs
3. jūnijs
2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs