Ventas Balss, 24. janvāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

BK Ventspils valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis uzskata, ka pēc Latvijas Basketbola savienības prezidenta vēlēšanām šī sporta veida sabiedrība ir sašķēlusies divās nometnēs, tomēr emocijām drīz vajadzētu norimt, lai varētu ķerties pie produktīva darba.

Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš ar cerību raugās uz uzsāktajiem celtniecības darbiem Kuldīgas ielā 4. Tieši pēc gada aptuveni simt ventspilnieku ar īpašām vajadzībām sāks šeit saņemt aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus.

Sabojātas attiecības tuvinieku vidū rada problēmas visām konfliktā iesaistītajām pusēm. Vissliktāk, kad šādas nesaprašanās dēļ palīdzība jāmeklē starp svešajiem.

Saskaņā ar Austrumu kalendāru šonakt neilgi pirms pusnakts sāksies baltās metāla Žurkas gads, kas aizsāks jaunu zodiaka ciklu. Ventas Balss apkopojusi pareģu un astroloģiskās prognozes 2020. gadam.

Ventspils pilsētas un novada vadības un izglītības jomas pārstāvji, atsaucoties Izglītības un zinātnes ministrijas aicinājumam, ar ministri Ilgu Šuplinsku pārrunājuši plānoto skolu reformu.

Tārgales pamatskolas skolotājai Daigai Kņazai ir svarīgs latviskums, tādēļ ar meitām Alisi un Sabīni vairākas reizes ir piedalījusies 3x3 nometnēs un tāpēc pēta savu dzimtas koku, izzinot deviņu paaudžu likteni.

Latvijas komandu čempionātā novusā perfektā sērija pārtrūkusi Ventspils komandai, kas piekāpās Kursa MRU spēlētājiem, kuriem sanāca sakrāt par punktu vairāk nekā pirmajā posmā.

Ventas Balss arhīvs

9. aprīlis
8. aprīlis
7. aprīlis
3. aprīlis
2. aprīlis
1. aprīlis
31. marts
27. marts