Ventas Balss, 16. janvāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Veselības ministrija izstrādājusi alkoholisma apkarošanas plānu, kas paredz samazināt šoferiem pieļaujamās promiles un ierobežot alkohola reklāmas.

Saeima pēdējā lasījumā atbalstījusi grozījumus likumā par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem, paredzot bargākus sodus par traucēšanu žurnālistam pildīt savus pienākumus.

Latvijas čempionāta 1. posmā virves vilkšanā telpās mājinieki Velkoņa vilcēji nevarēja startēt spēcīgākajā sastāvā, tomēr, pateicoties otrās komandas neatlaidībai, divās kategorijās vēl saglabāja izredzes uz titulu.

Ventspils tirgus jaunais direktors Armīns Kleinbergs kopš pagājušā gada septembra pieņēmis kārtējo izaicinājumu savā dzīvē. Pēc deviņiem Londonā pavadītiem gadiem un veiksmīgas veikalu vadītāja karjeras pasaulslavenos, lielos tirdzniecības tīklos viņš kopā ar ģimeni atgriezies dzimtajā Ventspilī.

Kāda pārventniece uztraucas, ka, apzāģējot traucējošos bērza zarus, kokam atstātas tā saucamās vējslotas. Viņa bažījas, ka tās bērzam kaitē.

Jau piekto mēnesi visas Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes realizē kompetencēs balstīto pieeju, kuras būtība ir ļaut bērniem pētīt, izzināt un radoši darboties pašiem.

Ventas Balss arhīvs

20. februāris
19. februāris
18. februāris
14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris
7. februāris