Ventas Balss, 15. janvāris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Janvāris, kas tradicionāli bijis viens no aukstākajiem ziemas mēnešiem, šogad pārsteidz ar pavasarīgām dvesmām. Daudzviet Latvijā, īpaši Kurzemes piekrastes rajonos, kokos un krūmos plaukst pa kādam pumpuram. Šur tur zied prīmulas, māllēpes, rozes. Kurzemes pusē mostas lazdas, alkšņi un arī ērces.

Aizvadītās nedēļas nogalē pie pārliecinošiem panākumiem savos turnīros tikuši Ventspils Augstskolas un BK Ventspils basketbolisti, turklāt otrie arī pārtraukuši jau pirms gadumijas sākto zaudējumu sēriju.

Kuldīgas novada domes deputāti pieņēmuši lēmumu lūgt savam novadam pievienot Ventspils novada Jūrkalnes pagastu. Jūrkalnes ļaudīm šāds ierosinājums nav pieņemams.

Pēc izskatīšanas Valsts sekretāru sanāksmē 9. janvārī apstiprināšanai Ministru kabinetā nosūtīti grozījumi, kas atļautu cirst tievākus un jaunākus kokus un palielinātu kailciršu platības.

Jau sesto gadu kādam no Ventspils Augstskolas studentiem ir iespēja saņemt profesora Andra Klausa stipendiju, kuras mecenāts ir augstskolas absolvents Mārtiņš Lauva. Šoreiz mecenāts iespēju saņemt stipendiju sniedza 2 studentiem.

Ventas Balss arhīvs

3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs
18. jūnijs