Ventas Balss, 11. novembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau divus gadu desmitus Ventspilī skan ukraiņu mūzika un dziesmas – pateicoties Kultūras centra ansamblim Mrija. Pusi no pašreizējā sastāva veido dalībnieki, kas dzied ansamblī kopš tā pirmsākumiem.

Par godu Ventspils Starptautiskā Radioastronomijas centra 25 gadu jubilejai un jaunās LOFAR-LATVIA antenu stacijas atklāšanai Irbenes radioteleskopu komplekss bija atvērts apmeklētājiem veselu nedēļu. Vistālākie viesi bija ieradušies no Lietuvas, Ogres un citiem Latvijas nostūriem.

Gan oktobrī, gan arī šomēnes Ventspils apkārtne ir viena no nokrišņiem bagātākajām vietām Latvijā. Vairāk tas ietekmē dzīvi laukos, kur pārplūst upes, pasliktinās ceļi, applūst pagrabi un rodas kreņķi lauksaimniekiem.

Ventspilnieki guvuši izcilus panākumus starptautiskā vokālistu konkursā Baltic and Israel Talents 2019. Sandis Mārtiņš Caune mājās atvedis Grand Prix, bet Eduards Otomers – zeltu.

Pilsētas skolēni šī mācību gada ieskaņā pētīja katrs savas ģimenes vēsturi un veidoja dzimtas koku, tādējādi vienojoties kopīgā projektā Radu raksti.

Pēdējā gada laikā Ventspils novadā izveidoti vairāki kolektīvi, savukārt esošie domā par jaunu dalībnieku piesaistīšanu.

Ventas Balss arhīvs

2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs
26. jūnijs
25. jūnijs
19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs