Ventas Balss, 30. oktobris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Otro FIBA Eiropas kausa spēli šodien aizvadīs BK Ventspils basketbolisti, kas viesos tiksies ar Kipras komandu Apoel, pie kuras pirms tam bija viesojušies vairāk nekā pirms 21 gada.

Vakar netālu no Ventspils uz Rīgas šosejas notika traģisks ceļu satiksmes negadījums – smagās automašīnas piekabe burtiski nosita cilvēku. Diemžēl vieglās automašīnas šoferim nebija nekādu izredžu izdzīvot. Uz šosejas vairākas stundas bija pilnībā bloķēta satiksme abos virzienos.

Uzvaru sēriju Junioru attīstības hokeja līgā turpina Ventas 2002 hokejisti, kas pēc vēl diviem panākumiem pakāpušies uz pirmo vietu turnīra tabulā.

Pirmdien pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra parakstīja līgumu par ES fondu līdzfinansējumu Ventspils Zinātnes un Inovāciju centra un publiskās infrastruktūras izbūvē.

Arvien vairāk iedzīvotāju, kas nespēj nomaksāt savus parādus, izmanto maksātnespējas pieteikuma iespējas. No tā cieš kredītsaistību galvotāji, kam arī nākas ķerties pie tā paša glābšanas salmiņa.

Šopavasar Rīgas zoodārzā nonākusī roņu meitene Krapa pagājušajā nedēļā aizceļoja uz savu jauno mājvietu – Lietuvas Jūras muzeju Klaipēdā –, tādējādi stiprinot Baltijas valstu sadarbību un vienotību.

Noslēdzies Ventspils muzeja rīkotais konkurss Pe mums ventiņes, kurā tika vērtēti agrāk nepublicēti literārie darbi tāmnieku izloksnē. Konkursā uzvarējis Aijas Kaminskas darbs.

Ventas Balss arhīvs

3. jūnijs
2. jūnijs
29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs