Ventas Balss, 15. oktobris, 2019

Šis dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Nedēļas nogalē pie uzvaras savā laukumā tika abas mūsu pilsētas komandas – BK Ventspils pieveica viesus no Valmieras, bet Ventspils Augstskola spraigā galotnē nosargāja vadību mačā pret Rīgas studentiem.

Kāda satiksmes autobusa pasažierus pamatīgi pārbiedējusi caur logu salonā ielidojusi stirna. Bet ar briedi saskrējušies ātrie, kas uz slimnīcu veda pacientus.

Aizvadītās nedēļas izskaņā tika dots starts un sākās divu gadu laika atskaite, kad mūsu pilsētā, Rūpniecības iela 2, ir jābūt uzceltam Zinātnes un Inovāciju centram.

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) uzsākusi cīņu, lai skolotāji no nākamā gada septembra saņemtu iepriekš solīto algu pielikumu.

VK Ventspils volejbolistiem neizdevās jauno Nacionālās līgas sezonu turpināt ar vēl vienu uzvaru, jo šoreiz izbraukuma mačā piedzīvota neveiksme pret Jelgavas novada komandu.

Intervija ar Zuzannu Borovkovu, kura ir pārliecinājusies - ja mūsos ir dusmas pret kādu cilvēku, palīdz izrunāšanās domās. Nav jāieslīgst bezgalīgās sarunās, bet iekšējais dialogs palīdz. Tad pašam būs vieglāk. To var darīt arī tad, ja otrs jau mūžībā, Zuzanna tic, ka mēs tiekam sadzirdēti arī citā dimensijā.

Ventas Balss arhīvs

29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs