Ventas Balss, 23. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau 27. reizi aizvadīta Olimpiskā diena, kad bērni un jaunieši visā Latvijā, tajā skaitā arī Ventspilī, pulcējās ne vien uz kopīgu vingrošanu, bet arī uz izkustēšanos dažādās stafetēs un sporta spēlēs.

Ar piespiedu darbu sodīts kāds autovadītājs, kurš uz gājēju pārejas Brīvības ielā notrieca cilvēku.

Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes amatpersonas Ventspils ostā uzgāja 3,12 miljonus kontrabandas cigarešu. Patlaban lemj par kriminālprocesu uzsākšanu.

Dzejas dienas Ventspils bibliotēkā bagātinājusi dzejnieces Sandras Vensko klātbūtne. Aizvadītajā nedēļā bibliotēkā atvērts viņas jaunākais dzejas krājums Pieres vieta.

Kārtējais mēģinājums sakārtot Ventspilī šūnu koksnes ražošanu nav vainagojies ar panākumiem. Uzņēmumu Latvian Port, kas pirms gada sāka nomāt telpas no iepriekš bankrotējošā Dendrolight, skāris tas pats liktenis – pret to ir uzsākts maksātnespējas process.

Visas Ventspils pilsētas administratīvajā teritorijā esošās individuālās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, krājtvertnes un septiķi, kas nav pievienoti pilsētas centralizētai kanalizācijas sistēmai, ar 2019. gadu ir jāreģistrē vienotā datubāzē, un tiem noteiktas jaunas apsaimniekošanas prasības.

Ventas Balss arhīvs

10. jūlijs
9. jūlijs
8. jūlijs
7. jūlijs
3. jūlijs
2. jūlijs
1. jūlijs
30. jūnijs