Ventas Balss, 13. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Visas pagājušās nedēļas garumā Ventspils Mūzikas vidusskolā norisinājās starptautiskie jauno pianistu meistarkursi Ventspils Piano. Tos iecienījuši arī jaunie mūziķi no Ķīnas.

Desmitajā Vislatvijas nūjošanas festivālā Ventspils ielās devās gandrīz četri simti šīs sportiskās nodarbes cienītāju ne vien no dažādām Latvijas vietām, bet arī no Lietuvas un Somijas.

Ventspils pasludināta par 2020. gada Latvijas Jauniešu galvaspilsētu. Nākamajā gadā mūsu pilsēta kļūs par epicentru nozīmīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem.

Pilsberģu krogā Jūrkalnē līdz 15. septembrim apskatāma Agneses Veinbergas izstāde Ekstravaganza. Reiz darba procesā māksliniece aizrāvusies, tikai pēc tam piefiksējot, ka glezno ar kreiso roku.

Intervija ar Solvitu Pleinicu, kura pirms četriem mēnešiem kļuva par sporta skolas Spars jauno direktori. Šis piedāvājums Solvitai nāca īstajā brīdī – viņa ir gatava strādāt un pierādīt sevi. Esot jaunajā amatā, Solvita turpinās augt, attīstīties un pilnveidoties, pieņemot dažādus izaicinājumus, lai sporta skolas audzēkņi taptu par spēcīgam un laimīgām personībām.

Rīga Ghetto 3x3 basketbola komandai pēc triumfa Prāgas Masters turnīrā neizdevās tikpat sekmīgi startēt Challenger seriāla mačos, divas reizes netiekot pat līdz pusfinālam.

Ventas Balss arhīvs

13. decembris
12. decembris
11. decembris
10. decembris
9. decembris
6. decembris
5. decembris
4. decembris