Ventas Balss, 9. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Sagaidot savas darbības divu gadu jubileju Ventspilī, BurgerBārs atjaunojis interjeru, virtuves tehniku un ēdienkarti. Pēc divu mēnešu pārtraukuma iestāde atkal sagaida savus pastāvīgos un jaunos klientus.

Tradicionālajā Stipro skrējienā sevi jau kārtējo reizi teicami apliecināja kvartets Ventspils novads/Miesnieks, kas šoreiz finišēja trešajā vietā, reizē arī uzrādot labāko rezultātu uzņēmumu grupā.

Latviešu izcelsmes amerikāņu ķirurgs ortopēds, profesors Kristaps Kegi šodien atzīmē savu 85. dzimšanas dienu. Viņš devis ievērojamu ieguldījumu arī Ventspils slimnīcas attīstībā.

Līdz 15. augustam Olimpiskajā centrā Ventspils trenēsies viens no pasaules labākajiem augstlēcējiem, kā arī Eiropas rekordists ukrainis Bogdans Bondarenko, kurš mūsu pilsētu apmeklē pirmo reizi.

Ventspils novadā nākamajā apkures sezonā siltuma tarifi daudzviet pieaugs par 18%. Atsevišķos gadījumos siltuma pakalpojumi uzņēmējiem sadārdzināsies pat par 50%.

Intervija ar basketbolistu Rodrigo Būmeisteru, kuram septembrī paliks 19 gadu, viņš ir komunikabls puisis, kurš droši stāsta par savu dzīvi.

Aizvien pamanāmākā Ventspils novadā kļūst biedrība Ugāles attīstība. Augustā tā rīkos pazīstamā lektora Jāņa Ķīnasta semināru Ugāle vakar, šodien, rīt – ideju tilts.

Ventas Balss arhīvs

13. decembris
12. decembris
11. decembris
10. decembris
9. decembris
6. decembris
5. decembris
4. decembris