Ventas Balss, 7. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šīs nedēļas izskaņā Popē svinēs pagasta svētkus. Par spīti popiņu gaidām, svētku pasākumi notiks dažādās vietās, bet ne restaurētajā estrādē, lai arī celtniecības darbi jau ir pabeigti.

Jau pēc dažiem mēnešiem katrā dzīvesvietā obligāti būs jābūt dūmu detektoriem. Dienesti cer, ka tas izglābs daudzas dzīvības. Būs arī pārbaudes.

Pilsētas svētku gājiena laikā nesmuka grūstīšanās sanākusi starp preses fotogrāfiem un apsargu. Fotogrāfi mēģinājuši noķert labākos kadrus, bet apsargs centīgi rūpējies par drošību.

Šonedēļ Ventspilī norisinās praktiskās uzņēmējdarbības un līderības nometne Junior Achievement Unlocked 2019. Tajā piedalās 31 Latvijas vidusskolēns, kas izturējis īpašu atlasi.

Pilsētas svētkos noslēdzās Ventspils bibliotēkas organizētais literāro darbu konkurss Ventspils skan!. Pirmajā vietā žūrija ierindojusi Jāņa Valka darbu Skaņpasaule.

Atstājot vēstījumu nākamajām paaudzēm, Jūrkalnē Vējturu nama pamatos iemūrēja kapsulu, ieliekot tajā zibatmiņu ar pagasta himnu, nama uzrunu, Igo zīmējumu, eiro monētu un objekta vizualizāciju.

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Embūtes ielā, kura laikā notriekts astoņus gadus vecs zēns. Puisēns smagi cietis.

FK Ventspils rīt aizvadīs Eiropas līgas trešās kvalifikācijas kārtas pirmo maču, tiekoties ar Portugāles pagājušās sezonas piekto spēcīgāko komandu Vitoria. Spēle notiks Daugavas stadionā Rīgā.

Ventas Balss arhīvs

13. decembris
12. decembris
11. decembris
10. decembris
9. decembris
6. decembris
5. decembris
4. decembris