Ventas Balss, 6. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pilsētas svētki, atzīmējot Ventspils 729. gadadienu, tradicionāli piesaistīja milzīgu interesi no ventspilnieku, Latvijas iedzīvotāju un ārvalstu viesu puses. Ventspils kļūst par ievērojamu kultūras centru Eiropas mazo pilsētu vidū – par to liecina nepārejošā interese par svarīgākajiem notikumiem mūsu pilsētas dzīvē.

Ik vasaru daļa iedzīvotāju cenšas piepelnīties, mežā lasot mellenes un pārdodot tās kādā no ogu uzpirkšanas punktiem. Arī šo punktu saimnieki šādi var nedaudz piepelnīties.

Bērnu sociālās aprūpes centra Selga iemītnieki piedzīvo krāsainu un piedzīvojumiem bagātu skolēnu brīvlaiku – viņi dodas ekskursijās, piedalās nometnēs, ciemojas pie viesģimenēm ārzemēs un arī pelna kabatas naudiņu.

Riga Ghetto 3x3 basketbola komanda ar ventspilnieku Kārli Lasmani sastāvā uzvarējusi Pasaules kausa posmā Prāgā, pie šāda panākuma tiekot otro reizi sezonā.

Šogad Pedagoģiskā fonda apliecības Gada skolēns ieguvuši divi Ventspils Valsts ģimnāzijas skolēni. Pateicības par teicamu darbu saņēma vēl četri absolventi un viena skolotāja.

Ventas Balss arhīvs

13. decembris
12. decembris
11. decembris
10. decembris
9. decembris
6. decembris
5. decembris
4. decembris