Ventas Balss, 5. augusts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

FK Ventspils futbolisti viesos nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Maltas klubu Gzira United, tā divu spēļu summā svinot drošu uzvaru ar 6:2 un pēc vairāku sezonu pārtraukuma iekļūstot Eiropas līgas 3. kvalifikācijas kārtā.

Kad 2009. gadā atklāja Pārventas bibliotēku Tārgales ielā, tur bija apskatāma Jāņa Kupča gleznu izstāde. Tagad – pēc desmit gadiem – bibliotēkas sienas atkal rotā Kupča darbi.

Tā kā straujiem soļiem tuvojas jaunais mācību gads, pašvaldības SIA Ventspils reiss aicina skolēnu vecākus laikus sarūpēt atvasēm personalizētu elektronisko mēnešbiļeti. Tās pirmreizēja izsniegšana ir bez maksas.

12. klašu skolu absolventi izvēlējušies savu turpmāko dzīves ceļu, vairums atpūšas pirms jaunā dzīves posma – studijām augstskolā. Savukārt absolventu eksāmenu darbus skolas izmanto sava darba analīzei.

Vēl viens pilsētas nostūris ir sakārtots un iepriecina garāmgājējus un iebraucējus, aicinot priecāties par ziedošajām rozēm, ielūkoties delikatešu veikaliņā vai apmesties mājīgajā viesu namā.

Satikusies ar Ventspils pensionāriem, labklājības ministre Ramona Petraviča informēja, ka tieši seniori ir viņas darbības prioritārā mērķauditorija, esot pašreizējā amatā.

Ventas Balss arhīvs

13. decembris
12. decembris
11. decembris
10. decembris
9. decembris
6. decembris
5. decembris
4. decembris