Ventas Balss, 17. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jūras svētki jau kopš seniem laikiem bijuši nozīmīgi Ventspilij – jūrnieku un zvejnieku pilsētai. Šogad bijušajiem zvejniekiem šie svētki bija dubultpatīkami un zīmīgi – uz tikšanos bija sanākuši reiz Latvijā lielākā zvejnieku kolhoza Sarkanā bāka bijušie darbinieki.

Latvijas motokrosa čempionāta ceturtajā posmā teicamu sniegumu nodemonstrējuši motokluba Rodeo pārstāvji, tiekot pie uzvarām prestižākajās klasēs un savācot arī citas godalgas.

Ventspilī ik gadu parādās arvien jauni viesu nami, kas uzņem mūsu pilsētas ciemiņus. Ventas Balss apciemoja vienu no jauniņajiem – viesu namu Stella, kas darbu sācis pērnās vasaras vidū.

Rojā Zvejnieksvētku laikā aizvadīts Latvijas virves vilkšanas čempionāta otrais posms, pēc kura kopvērtējumā aktuāla ir tikai cīņa par trešo vietu.

Pārventas bibliotēkā apskatāmas Friča Forstmaņa fotogrāfijas, kurās iemūžināts trimdas latviešu ceļš uz Zviedriju, kā arī tālākās dzīves gaitas zviedru zemē.

Šogad ilggadējam ostas kapteinim Arvīdam Bukam Jūras svētki bija ne tikai prieka, bet arī nelielu skumju piepildīti. Pirmdiena, 15. jūlijs, bija Arvīda Buka pēdējā darba diena Ventspils ostas kapteiņa amatā.

Jūrkalnieks Mareks Liepa nupat ir atvēris divus atpūtas namiņus, tuvākajā laikā būs uzbūvēti vēl divi un sāksies pirts kompleksa ēkas celtniecība. Pirtnieks dzīvo saskaņā ar dabu un rosina arī citus pasmelt tās spēku.

Ventas Balss arhīvs

1. oktobris
30. septembris
29. septembris
25. septembris
24. septembris
23. septembris
22. septembris
18. septembris