Ventas Balss, 12. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Aptuveni divus gadus mūsu pilsētā darbojas biedrība RC Ventspils, kas vēlas apvienot visus apkārtnes dronu sporta cienītājus, bet nākotnē arī izveidot bāzi ar citiem radiovadāmiem lidaparātiem, kā arī pa ūdeni un zemi braucošu tehniku.

Kāda pensionāre dzērumā sev sarūpējusi pamatīgas nepatikšanas, tai skaitā administratīvo arestu uz desmit diennaktīm un prāvu naudas sodu.

Ventspils novada dome aktīvi virza kultūras nama izbūves projektu Vārves pagastā, lai arī tā īstenošanas iespējas ir niecīgas. Projekta būvniecības izmaksas var sasniegt līdz pat trim miljoniem eiro.

Sinoptiķi vakar izsludināja brīdinājumu gaidāmā karstuma dēļ. Mūspusē būs par kādu grādu vēsāks, bet iespējami spēcīgi pērkona negaisi.

Veikalā Žagata nesen atvērta mākslas galerija. Šobrīd apskatei izvietotas pašmāju mākslinieku gleznas.

Intervija ar Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktori Pārslu Kopmani. Direktore stāstot par savu skolu, bieži lieto vietniekvārdu mēs. Skolas dibinātāja Teodora Grīnberga teiktie vārdi par kopīgu un vienotu darbu ir viņas vadmotīvs, kas palīdzējis sasniegt augstus mērķus. Šogad direktores darbs 25 gadu garumā novērtēts ar Triju zvaigžņu ordeni.

Svētdien Piedzīvojumu parkā jau desmito reizi tiks dots starts skrējienam pa Ventspils ielām, kura garākā distance jau ceturto gadu pēc kārtas būs 42,195 m jeb maratons.

Ventas Balss arhīvs

29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs