Ventas Balss, 13. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pensionāru biedrības Ventspils liedags rokdarbnieces arī šopavasar viesojās Ventspils slimnīcā, lai pasniegtu dāvinājumu – adītus un tamborētus zābaciņus jaundzimušajiem.

Pasaules Meteoroloģijas organizācija apstiprinājusi, ka pēdējie četri gadi bijuši siltākie meteoroloģisko novērojumu vēsturē. Vasara kļuvusi garāka, ieviešot virkni izmaiņu dabā.

Lai novērstu Lielajā laukumā augošās liepas bīstamību, tai veikti vainaga kopšanas darbi un jau tuvākajā laikā tiks rasts labākais variants, kā koku nostiprināt.

Kamēr vieni piedalās talkās un cenšas sapost parkus, ceļmalas un citas teritorijas, citi nekaunas savus atkritumus izgāzt mežā. Šoreiz Ventas Balss uzmanību par vietu mežā, kur cilvēki vairākkārt izgāzuši atkritumus, vērsa AS Latvijas valsts meži Ziemeļkurzemes reģiona darbinieki.

Šonedēļ Nodarbinātības valsts aģentūra uzsāk elektroniski reģistrēt skolēnus, kuri vasarā vēlas strādāt. Darba iespējas skolēniem organizē arī pašvaldība.

Pagājušajā gada beigās pirmizrādi piedzīvoja Ventspils teātra izrāde Dīvainā misis Sevidža. Izrāde piesaistīja daudzu skatītāju interesi ne tikai ar savu iestudējumu, bet arī ar skatuves noformējumu un aktieru tērpiem.

Ventas Balss arhīvs

21. februāris
20. februāris
19. februāris
18. februāris
14. februāris
13. februāris
12. februāris
11. februāris