Ventas Balss, 18. marts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Novada kultūras un tautas namos strādā vairākas vadītājas ar daudzu gadu pieredzi, bet ir arī novērojama darbinieku mainība.

Miera zīmi, kuru pirms 14 gadiem uzstādīja Jūras un Kuldīgas ielas krustojumā, drīz pārcels uz citu vietu un aprīkos ar informatīvo plāksnīti. Lai arī miera zīme mūsu pilsētā uzstādīta jau krietnu laiku atpakaļ, daudzi ventspilnieki tomēr nezina, no kurienes tā uzradusies un ko simbolizē.

Pagājušajā nedēļā pensionāre Valija un viņas meita palika ieslēgtas savā dzīvoklī un nevarēja izkļūt no tā bez citu palīdzības. Ventspilniecēm palīdzēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ventspils daļas ugunsdzēsēji glābēji.

Daudzus uztrauc jautājumi, kas saistīti ar iespējamiem iedzīvotāju ienākuma nodokļa parādiem. Tāpēc aicinājām sniegt komentāru Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Klientu apkalpošanas daļas Otrās nodaļas vadītāju Gunitu Sparāni.

Jau otro sezonu pēc kārtas BK Ventspils basketbolisti starptautiskajos mačos finišē FIBA Eiropas kausa astotdaļfinālā, turklāt otro gadu pēc kārtas 16 cīņās izdevies izcīnīt septiņas uzvaras.

Ceturtdien teātra namā Jūras vārti norisināsies Nacionālo bruņoto spēku (NBS) orķestra koncerts, kurā mūziķi itāļu viesdiriģenta vadībā atskaņos jaunu programmu Vakars Itālijā.

12. klašu skolēni apgalvo, ka angļu valodas eksāmena klausīšanās daļas uzdevumu papildus apgrūtinājums bijis sliktas kvalitātes ieraksts un fona trokšņi.

Ventas Balss arhīvs

29. maijs
28. maijs
27. maijs
26. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
19. maijs