Ventas Balss, 12. februāris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

BK Ventspils basketbolisti turpina uzvaru sēriju Latvijas–Igaunijas līgā, un pēc diviem panākumiem viesos tā sasniegusi jau acīti – izcīnīta uzvara 21 mačā pēc kārtas.

4. vidusskolas skolotāja Kristīne Kornijanova ir kaislīga grāmatu lasītāja. Par katru izlasīto grāmatu viņa sniedz arī savu vērtējumu un dalās ar to internetā pieejamajā aplikācijā Goodreads, tādējādi arī citiem palīdzot orientēties mūsdienu literatūras jūrā.

Vēl pirms valsts budžeta pieņemšanas piektdien pilsētas domes deputāti apstiprināja pašvaldības šī gada budžetu. Kopējie finanšu resursi plānoti 86,52 miljonu eiro apmērā.

Ventspils Jaunrades namā piektdien aizvadīts 6. Latvijas un ārvalstu skolēnu atklātais konkurss praktikums radioelektronikā. Šajā reizē vislabāk veicies skolēnu komandām no Rīgas.

Ventspils pašvaldībai vajadzēs risināt jautājumus, kas saistīti ar aizbraukušo atgriešanos dzimtenē. Pēc oficiālas informācijas, pagājušajā gadā Ventspilī no ekonomiskās emigrācijas atgriezās piecas ģimenes jeb 16 cilvēku.

Šīs nedēļās izskaņā teātra namā Jūras vārti norisināsies labdarības koncerts Mēs labajam ticam. Tās laikā vāks ziedojumus Centra sākumskolas audzēkņa Ralfa atveseļošanās procesam.

Skolotājiem, visticamāk, šogad plānotā algas pielikuma nebūs. Informatīvajā ziņojumā Par valsts budžetu 2019. gadam pedagogu darba samaksai papildu finansējums nav paredzēts.

Ventas Balss arhīvs

21. augusts
20. augusts
19. augusts
16. augusts
15. augusts
14. augusts
13. augusts
12. augusts