Ventas Balss, 11. februāris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils tirgus administrācija kopš februāra, tirgotājiem maksājot par tirgošanās vietu, piemēro papildus samaksu par to, ja tie maksā ar monētām.

Frizieris Andris Bergmanis dzīvi tver viegli, taču vienlaikus izjusti un piepildīti. Bailes par neizdošanos nav viņa sabiedrotās nedz darbā, nedz arī privātajā dzīvē. Andra harismu un profesionālās prasmes novērtē ne tikai ventspilnieki, bet jau desmit gadus arī klienti Kuldīgā.

Latviju pāršalcis japāņu spēles kendamas vilnis. Ventas Balss noskaidroja, ka nodarbe iecienīta arī mūsu pusē. Ventspilnieks Elvis Arhinovičs ir kļuvis par kendamas lietpratēju, vienu no labākajiem Latvijā.

Saeima noraidījusi kārtējo zaļzemnieku iniciatīvu. Opozīcijas frakcijas deputāti piedāvāja paaugstināt minimālo algu un neapliekamo minimumu līdz 500 eiro, kā arī palielināt bērnu pabalstus.

Ventspils galvenajā bibliotēkā nupat atvērts Sandras Vensko jaunais romāns Adele.

Turpinās darbs pie projekta izstrādes teritorijas labiekārtojuma pārbūvei Brīvības ielā 15, kur savulaik atradās Centra sākumskola, bet pēc pāris gadiem iecerēts atvērt bērnudārza Saulīte filiāli.

Ventas Balss arhīvs

20. augusts
19. augusts
16. augusts
15. augusts
14. augusts
13. augusts
12. augusts
9. augusts