Ventas Balss, 18. janvāris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Kāds vīrietis Ventspilī vairāku gadu garumā, izmantojot vecāku personas un bankas datus, slepus viņu vārdā noformējis ātros kredītus vairāku tūkstošu eiro apmērā.

BK Ventspils basketbolisti Čempionu līgas regulārās sezonas priekšpēdējā spēlē savā laukumā prata pieveikt Francijas čempioni Le Mans, tā saglabājot izredzes uz iekļūšanu astotdaļfinālā, taču tās nav zaudējusi arī neviena cita A grupas komanda.

Ventspilnieces Sarmītes Caunes gleznu personālizstādē, kas pašlaik skatāma teātra namā Jūras vārti, tverta Venēcijas, Parīzes un citu pasaules vietu, kā arī Ventspils elpa.

Nākamnedēļ uz savu pirmo treniņnometni Spānijā dosies futbola klubs Ventspils, kam siltajās zemēs paredzēti ne vien intensīvi treniņi un potenciālo jaunpienācēju sijāšana, bet arī pārbaudes spēles.

Liepājā vakar notika praktiskās mācības Latvijas un Lietuvas ūdenslīdējiem un glābējiem. Tajās piedalījās arī pārstāvji no Ventspils.

No aprīļa solāriju varēs apmeklēt tikai pilngadīgas personas. Izmaiņas ieviestas, lai pasargātu bērnus un jauniešus no paaugstināta riska saslimt ar ļaundabīgām slimībām.

Jau ceturto mācību gadu Ventspils novada vidusskolu audzēkņiem ir iespēja saņemt stipendiju. Tās kalpo kā motivējošs faktors mācīties labāk.

Ventas Balss arhīvs

21. augusts
20. augusts
19. augusts
16. augusts
15. augusts
14. augusts
13. augusts
12. augusts