Ventas Balss, 11. janvāris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau vairākas nedēļas sabiedrībai ir pieejams čekas maisu saturs Latvijas Nacionālā arhīva vietnē kgb.arhivs.lv. Tajā ielūkojās arī Ventas Balss.

Šīs nedēļas nogalē Nīderlandē risināsies Eiropas čempionāts šorttrekā, un tajā startēs arī sporta skolas Spars sportisti, kam līdz ar to sāksies vairāku maču sērija.

Vakar Ventspilī atvērta rakstnieces Andras Manfeldes grāmata Vēja Vīrs un mēs. Tā ir pasaka par Ventspili, kas aizsāk grāmatu sēriju par Latvijas pilsētām.

Vairumā gadījumu savvaļas dzīvnieki, tostarp putni, var iztikt bez cilvēka palīdzīgās rokas gan vasaras svelmē, gan arī ziemas salā. Taču, ja dzīvniekus sākts barot, tas jādara regulāri.

Ventspils novada domes deputāti nolēmuši tomēr neslēgt higiēnas punktu Vārves pagasta Rozītēs. Tas turpina darboties, taču darba laiks ir samazināts.

Šonedēļ Ventspilī izskanēja ziņa, ka Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas pacientam steidzami vajadzīgas donora asinis. Atsaucīgie ventspilnieki bija gatavi uzreiz mesties palīgā. Taču izrādījās, ka ar asins rezervēm slimnīcā viss ir kārtībā.

Čempionu līgā trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvojuši BK Ventspils basketbolisti, šoreiz viesos piekāpjoties Turcijas Banvit, savukārt Ventspils Augstskolas komanda LBL 2 turnīrā savā laukumā pieveica pašreizējos līderus kandavniekus.

Ventas Balss arhīvs

17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs
12. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs
7. jūnijs
6. jūnijs