Ventas Balss, 13. decembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Zuzanna Borovkova aicina ventspilniekus kopīgiem spēkiem sarūpēt Mazos Ziemassvētkus bērnu sociālās aprūpes centra Selga bērniem – ar kopā būšanu un mazām dāvaniņām.

Jauns uzņēmums Emil Company Europe, kas Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā ražo putekļu savācējus manikīra kabinetiem, domā paplašināties un aktīvi iekaro Eiropas tirgu.

Tradicionālā koku stādīšanas talka nākamgad, tāpat kā šī gada pavasarī, norisināsies dzīvojamo māju iekšpagalmos. Iecerēts papildināt stādījumus abos Ventas krastos.

Pasākumu ciklā Garamantas Pārventas bibliotēkā vakar viesojās Talsu novada muzeja galvenā krājuma glabātāja Daija Lēmane, kura pastāstīja par vēstulēm, kuras no izsūtījuma vietas Sibīrijā rakstītas uz bērza tāss.

Jūrkalnes etnogrāfiskais ansambļa Maģie suiti dziedātājas Latvijas simtgades gadu ieaudušas bagātīgā villainē, tādējādi dāvinot Latvijai siltu apskāvienu un atstājot nākamajām paaudzēm liecību par simtgadi.

Lai gan klāt ziema un aktīvākā būvniecības sezona jau ir aiz muguras, Olimpiskā centra Ventspils bāzēs turpinās dažādu projektu realizēšana, kas padarīs sportošanu un atpūtu mūsdienīgāku un ērtāku.

Ventas Balss arhīvs

19. marts
18. marts
15. marts
14. marts
13. marts
12. marts
11. marts
8. marts