Ventas Balss, 22. novembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pļaviņā pie vecās skolas Usmā atklāts brīvdabas altāris. To var izmantot lūgšanām un apcerēm, dievkalpojumiem un laulībām.

Nedēļas sākumā makšķernieks Ģirts Purviņš Ventspilī, Baltijas jūras piekrastē, noķēris iespaidīgu – 6,1 kilogramu smagu un 76 centimetrus garu – taimiņu. Visticamāk, pārspēts Latvijas rekords.

Gājputniem būs jāpierod pie jaunās elektrolīnijas, kas tiek būvēta gar Ventspils šoseju uz Rīgu. Diemžēl daudziem lidoņiem nāksies ziedot savu dzīvību.

Kurzemes rajona tiesa Ventspilī notiesājusi kādu ventspilnieku, kurš, izsolot neesošas mantas, piekrāpis četrus Krievijas iedzīvotājus.

Pabeigti Ventspils Sv. Nikolaja pareizticīgo baznīca fasādes remonta darbi. Uz šo notikumu draudze mēroja garus desmit gadus. Tagad, pēc fasādes remonta, dievnams izdaiļo Vecpilsētu, kļūstot par vienu no skaistākajām ēkām pilsētā.

SIA ŪDEKA telpās notiks Iedzīvotāju informācijas diena saistībā ar aktuālajiem jautājumiem par to, kā pieslēgties centralizētajiem ūdensvada un kanalizācijas tīkliem un kļūt par pašvaldības SIA ŪDEKA klientu.

Maksa par nepamatotu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta izsaukumu tiks palielināta par 40%, vakar lēma valdība. Līdz šim par nepamatotu izsaukumu maksa bija 40,14 eiro, bet turpmāk par to būs jāmaksā 56,56 eiro.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
23. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs