Ventas Balss, 20. novembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca dažādi cenšas samazināt rindas uz valsts apmaksātajiem pakalpojumiem, tostarp strādā pie kvotu palielināšanas un piesaista jaunus ārstus.

Nacionālais nemateriālā kultūras mantojuma saraksts papildināts ar astoņām vērtībām, viena no tām ir Lībiešu kultūrtelpa.

Sagaidot Latvijas simtgadi un par godu aizvadītajai Autotransporta darbinieku dienai, ko parasti atzīmē oktobra beigās, pašvaldības SIA Ventspils reiss godināja labākos autobusu vadītājus.

Lai daļēji kompensētu inflācijas radīto izmaksu pieaugumu, Ventspils brīvostas valde lēmusi paaugstināt ostu maksas un maksas par pakalpojumiem vidēji par 8% no 2019. gada 1. janvāra, saglabājot konkurētspējīgākos nosacījumus Baltijas jūras austrumkrastā.

Īsi pirms valsts svētkiem Liepājā svinīgā pasākumā apbalvoti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) brigādes vīri un pašaizliedzīgi brīvprātīgie.

Viena no Latvijas un Baltijas vadošajām kompānijām, kas specializējas hidrotehnisko un civilo būvju celtniecības jomā, ir AS BMGS, kas savas 66 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē ir saistīta ar Ventspils brīvostu.

Ventas Balss arhīvs

22. februāris
21. februāris
20. februāris
19. februāris
18. februāris
15. februāris
14. februāris
13. februāris