Ventas Balss, 16. novembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Zeltīte un Uģis Anzenavi ir ne vien ģimenes cilvēki, bet arī mūsu valsts sargi – abi dien Aizsardzības ministrijas pakļautībā esošajās struktūrvienībās.

Latvijas simtgades svētku priekšvakarā Ventspils Augstskolā norisinājās zīmīgs notikums – studenti ir tikuši pie izremontētām atpūtas telpām. Pasvaldība ieguldījusi telpu remontā 50 000 eiro.

Līdz šim savu neizteiksmīgāko maču šajā Čempionu līgas sezonā aizvadījuši BK Ventspils basketbolisti, mājās nespējot uztaustīt savu spēli cīņā ar Krievijas Nizhny Novgorod un piedzīvojot zaudējumu ar 75:80.

Mūsu valsts nozīmīgā 100. jubileja tiek atzīmēta arī izglītības iestādēs. Ventas Balss piedalījās svinībās, kas norisinājās bērnudārzā Pasaka.

Viens dzejolis katram gadam kopš valsts dibināšanas – tāda ir krājuma 100 dzejoļi Latvijai ideja. To sastādījusi Inese Auziņa, tā aicinot izzināt latviešu dzeju.

Jaunrades namā risinājās Latvijas kausa galda hokejā otrā posma sacensības, kurās startēja 60 dalībnieku no Latvijas un Krievijas, tajā skaitā 17 mūsu pilsētas spēlētāji.

Ventas Balss arhīvs

21. maijs
20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs
14. maijs
13. maijs
10. maijs