Ventas Balss, 15. novembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pēc ilgāka pārtraukuma Ugālē atkal atvērta kafejnīca. Lauku sēta apmeklētājus sagaida ar gaumīgu interjeru, gardu kafiju un sātīgiem ēdieniem.

Ventas Balss jau pagājušajā nedēļā rakstīja par vairāku ventspilnieku sūdzībām saistībā ar mākleres L. Indriksones negodīgajām darba metodēm. Savus komentārus publikācijā sniedza arī pati māklere. Tomēr ar to šī lieta nav beigusies. Uz Ventas Balss redakciju šonedēļ atnāca vēl viena cietusī, kura informēja par topošo kolektīvo prasību pret mākleri.

Rīgā aizvadītas Dienvidkorejas vēstniecības atbalstītās tekvondo sacensības komandu disciplīnā, kurās labi startēja sporta kluba Favorīts jaunie cīnītāji.

Lai arī Ventspilī valda valsts simtgades svinību noskaņa, pilsētā no tuvējiem mežiem jau sāk ierasties zaļās skaistules – Ziemassvētku egles.

Stāsts par to, kā veidojies Olimpiskais centrs Ventspils, tā sporta un atpūtas bāzes, jau gandrīz pilnībā izstāstīts, taču vēl nav pieminēti daži būtiski objekti, ar kuriem varam pelnīti lepoties.

Šogad, kad Latvija svin savu 100. dzimšanas dienu, par svētku pozitīvo un neaizmirstamo noskaņojumu ir rūpējušies daudzi, arī Ventspils sveču ražotne nav stāvējusi malā. Kā stāsta SIA Diana Sveces Tirdzniecības daļas vadītāja Agnese Katkovska, karogsveču ražošana tikusi ieplānota jau šā gada martā.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
23. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs