Ventas Balss, 14. novembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šodien priekšpēdējo pirmā apļa spēli Čempionu līgā aizvadīs BK Ventspils basketbolisti, savā laukumā uzņemot apakšgrupas tabulas kaimiņus no Nizhny Novgorod.

Visā pasaulē ir tendence samazināties skaidras naudas apritei. Arī Ventspilī parādās pirmie pakalpojumu sniedzēji, kas skaidru naudu vairs nevēlas pieņemt.

Latvijas individuālajā čempionātā novusā noskaidroti visi fināla dalībnieki, starp kuriem būs arī ventspilnieki, kas sieviešu turnīrā pamanījušies saglabāt visu komandas sastāvu.

Autoceļa Ventspils–Kuldīga malā Zūru ciema apkaimē uzturas pārsimts ziemeļu gulbju. Putnu vērotājs skaidro, ka pagaidām tie tikai barojas un par došanos projām vēl nedomā.

Nupat tuvāko draugu un radu lokā rubīna kāzas nosvinējuši ugālnieki Ieviņa un Ēriks Lilienfeldi. Viņus vieno kopīgas intereses un kopīgs dzīves ceļš.

Skolniece Ketija Felberga guvusi neatkārtojamu pieredzi, filmējoties videoklipā, kas tapis Rīgas Motormuzeja interaktīvajai izstādei.

Galvenajā bibliotēkā pašlaik apskatāma dokumentāla fotoizstāde Brīvības sardzē – Saharova balva trijos gadu desmitos. Tā iepazīstina ar četriem cilvēktiesību aktīvistiem.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
23. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs