Ventas Balss, 12. novembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Amatu mājas aušanas darbnīcā apmeklētājus un arī audējas priecē atjaunotas vēsturiskās, simts gadu senās Pētera Viļumsona stelles, ko muzejam dāvinājumā nodevis Ventspils mākslinieks Andris Norītis.

Par godu valsts simtgadei Galvenā bibliotēka aicina ikvienu ventspilnieku dalīties stāstos.

Mūsu pilsētas un novada audžuģimenes tikās ar atbalsta centra speciālistiem, lai iepazītu to piedāvājumu un vēlāk izvēlētos sadarbības iespējas.

Intervija ar literatūrzinātnieci Gundegu Grīnumu, viņa ir saņēmusi Ventspils pilsētas domes izcilības stipendiju un ir ļoti gandarīta par to. Viņu nekad nav vilinājušas karjeras kāpnes, bet iespēja nodarboties ar pētniecību – tā ir Gundegas stihija, dzīvesveids un pat atkarība.

Pagarināt rudens pilsētas rotu cenšas apzaļumotāji un ainavu arhitekti, rūpīgi domājot par tādu koku stādīšanu, kas rudenī spēs iekrāsot savas lapas dažādās krāsās. Pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs piedāvāja izskatīt šo jautājumu kārtējā viņa vadītāja Pilsētas attīstības komisijas sēdē.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā norisināsies informācijas diena par veselības aprūpes pakalpojumiem un to pieejamību Ventspilī. Iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar sertificētu kardiologu, ehokardiogrāfijas speciālistu Ņikitu Nazarenko, kurš stāstīs par to, kā rūpēties par sirds veselību.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
23. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs