Ventas Balss, 24. oktobris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pārventas pamatskolas skolnieces ieguvušas pirmo vietu konkursā Mans biznesa plāns Latvijas pilij vai muižai, izstrādājot savas idejas Dundagas pils piedāvājuma pilnveidošanai.

Raiti darbi sokas Ostas ielas jauna posma izbūvē un vēsturisko Jūras darbnīcu teritorijas labiekārtošanā. Nākamajā gadā pilsētas krastmalas teritorijā būs pieejams vēl viens stūrītis patīkamai atpūtai, kur iecerēts uzstādīt vairākus pilsētvides objektus.

Ugunsnelaime var piemeklēt ikvienu, un ne vienmēr īpašums ir apdrošināts. Iedzīvotāji interesējas, ar kādu pašvaldības palīdzību šādos gadījumos var rēķināties.

Pie otrā panākuma Latvijas Nacionālās līgas 1. divīzijā tikuši Ventspils volejbolisti, kas savā laukumā piecu setu cīņā pieveica RTU spēlētājus, tā pakāpjoties uz trešo vietu turnīra tabulā.

Normāla komunikācija starp sabiedriskā transporta vadītāju un pasažieru ir kvalitatīva pakalpojuma neatņemama sastāvdaļa. Ja nav šīs sadaļas, cieš arī pakalpojuma kvalitāte. Redakcijā vērsās mūsu lasītāja, kas bija sašutusi par, viņasprāt, pilsētas mikroautobusa šofera nepieklājīgo attieksmi pret pasažieri.

Sirsnīgā atmosfērā aizvadītas sestās Lībiešu kultūras dienas, kas pulcēja dzejniekus, pētniekus, dziedātājus, lībiešus un viņu draugus.

Bīstamības un sarežģītās ekspluatācijas dēļ rosina demontēt vienu no Reņķa dārza Lutauša takas vides objektiem – četrus metrus augsto dzelteno Lutauša diega kamolu.

Eiropas junioru čempionātā svarcelšanā svara kategorijā līdz 63 kg pārliecinoši triumfēja ventspilniece Rebeka Koha, labāko rezultātu sasniedzot gan summā, gan atsevišķās disciplīnās.

Ventas Balss arhīvs

20. marts
19. marts
18. marts
15. marts
14. marts
13. marts
12. marts
11. marts