Ventas Balss, 22. oktobris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Iestājoties apkures sezonai, daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji nereti nonāk dilemmas priekšā: baudīt siltumu dzīvokļos vai taupīt uz apkures rēķiniem. Atrast zelta vidusceļu vai optimālu vidējo temperatūru visā mājā ne vienmēr ir vienkārši.

Dārzi paver plašas iespējas eksperimentēt un meklēt arvien labākas metodes, kā tajos sekmīgi izaudzēt augus. Viena no pieejām, kas Latvijā ienākusi salīdzinoši nesen, ir permakultūra. Mēģināsim noskaidrot, ko tas īsti nozīmē un ko iesaka cilvēki, kuri savos dārzos saimnieko pēc šiem principiem.

No šodienas līdz sestdienai Ventspilī norisinās trešās Kamermūzikas dienas. Ventspils jaunie mūziķi gūs pieredzi no jomas profesionāļiem, notiks arī vairāki koncerti.

Ar godam nopelnītu 1. vietu no Rīgas starptautiskā jauno pianistu konkursa atgriezušās Ventspils Centra sākumskolas skolotājas Sandras Sproģes audzēknes.

Šomēnes savu 50. gadadienu atzīmē pirmsskolas izglītības iestāde Vāverīte. Daži no iestādes darbiniekiem te nostrādājuši divus un pat trīs gadu desmitus.

Romanovas aitu audzēšanā Tārgalē iesaistījusies visa Berku ģimene. Janai un Andrim pilsētā ir algots darbs, bet viņu sirds pieder laukiem, tādēļ ir izveidota bioloģiskā saimniecība.

Ventas Balss arhīvs

25. marts
22. marts
21. marts
20. marts
19. marts
18. marts
15. marts
14. marts