Ventas Balss, 12. oktobris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Biodīzeļdegvielas ražošanas uzņēmums Bio-Venta kā izejvielu iecerējis izmantot izlietotās cepamās augu eļļas atkritumus, bet katlumājā dedzināt šķidro dabasgāzi.

Lai arī 13. Saeimas deputātu kandidātu sarakstos pavīdēja pa kādai mājsaimniecei, sargam un pensionāram, parlamentā ievēlēti cilvēki pārsvarā ar augstāko izglītību. Turklāt 13. Saeimas deputāti pārstāv dažādas profesionālās darbības jomas.

Jauno Čempionu līgas sezonu ar pamatīgu zaudējumu savās mājās sākuši BK Ventspils basketbolisti, kuriem jau rīt priekšā vēl viens nopietns pārbaudījums – izbraukuma mačs ar VEF.

Pašvaldības SIA ŪDEKA atgādina, ka piedāvā dažādus veidus, kā padarīt rēķinu saņemšanu un apmaksāšanu pēc iespējas vienkāršāku saviem klientiem.

Vakar Galvenajā bibliotēkā viesojās rakstniece un publiciste Dace Rukšāne. Viņa pavisam izdevusi astoņas grāmatas, jaunākā no tām ir pērn iznākusī Latviskais laimes kods.

Ventspils 4. vidusskolas audzēkņi Piejūras brīvdabas muzejā, gūstot vērtīgu informāciju un nogaršojot gardu putru, nosvinēja Putras dienu.

Šonedēļ izglītības iestādes 95. dzimšanas dienas noskaņās aizvada 1. pamatskolas kolektīvs. Svētkus iezīmē ne vien koncerti, bet arī kopīgi veikti svētīgi darbi.

«Tas, ka esi neredzīgs, nenozīmē, ka jāsēž mājās. Ir jāiet cilvēkos,» uzskata Augusts Lūsis, kurš atceras, kā izskatās koki, debesis un tēva mājas pagalms.

Ventas Balss arhīvs

18. jūnijs
17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs
12. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs
7. jūnijs