Ventas Balss, 11. oktobris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ikreiz, kad cilvēkus aicina ziedot, katrs šo aicinājumu uztver tā, kā ir spējis to sadzirdēt un saprast. Kāds iesaistās labdarības akcijās un ziedo savu laiku, enerģiju, zināšanas un līdzekļus, bet kāds nolemj ziedot kaut ko no sevis – savas asinis.

Ventspils Izglītības pārvaldes Metodiskais dienests turpina īstenot mācību un atbalsta programmu jaunajiem skolotājiem. Šonedēļ notika mērķgrupas pirmā tikšanās.

Par vienu vienīgu sitienu ar dūri no 5,5 tūkstošiem eiro tagad jāšķiras kādam tusētājam, kurš jautri uzdzīvojis spēļu zālē Olympic Casino.

Par Eiropas vērtībām un nākotni ar Ventspils auditoriju diskutēja Latvijā labi pazīstamais televīzijas žurnālists Ansis Bogustovs. Sarunā piedalījās pārsvarā Ventspils vidusskolu un ģimnāzijas audzēkņi, taču bija arī vecāki dalībnieki.

Pārventas bibliotēkā apskatāma fotogrāfiju izstāde Par sievišķību – Goddess Vibes. Tie ir deviņu Ventspils fotogrāfu darbi, kas tapuši īpašā vienas dienas plenērā.

Iedzīvotāji interesējas, kad beidzot novāks nodegušās mājas gruvešus Karlīnes ielā. Pašvaldība sola jau drīzu risinājumu.

Ventas Balss arhīvs

21. jūnijs
20. jūnijs
19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs
12. jūnijs