Ventas Balss, 8. oktobris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Septembrī elektroniskie deguni, kas uzstādīti uz termināļu robežas, kuros pārkrauj naftas produktus, konstatēja desmit smaku pieļaujamās koncentrācijas pārsniegšanas gadījumus. Visi gadījumi saistīti ar AS Ventbunkers darbību.

Futbola klubs Ventspils uz pieciem gadiem pagarinājis līgumu ar jauno futbolistu Raenu Tālbergu, kurš šajā sezonā ļoti veiksmīgi debitējis galvenās komandas sastāvā.

Pēc nesen veiktās rekonstrukcijas Dienvidu mols ir īpaši iecienīta pastaigu vieta gan ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem. Diemžēl bijuši arī tādi apmeklētāji, kas savu enerģiju izmantojuši gaismekļu postīšanai.

Ventspils slimnīcas infekciju slimību nodaļa ikdienas darbā saskaras ar dažādu saslimšanu ārstēšanu. Daudzos gadījumos pasargāt sevi un apkārtējos iespējams, ievērojot profilaksi.

Desmit Ventspils Augstskolas studentiem ceturtdien piešķīra pilsētas domes stipendiju par izcilību un panākumiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

Atbalsta centrs Cimdiņš Pārventā – bērnu parkā Fantāzija – organizēja pasākumu ģimenēm ar bērniem, aicinot iesaistīties kopīgās nodarbēs.

Šodien Alsungā norisinās konference Kurzemes izlokšņu daudzveidība. Izzinošajā pasākumā uzstājas arī ventspilnieces Inese Aide un Līga Reitere.

Ventas Balss arhīvs

20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs
14. maijs
13. maijs
10. maijs
9. maijs