Ventas Balss, 5. oktobris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pirmo jaunās sezonas maču savā laukumā aizvadījuši BK Ventspils basketbolisti, ar 97:62 sagraujot Igaunijas komandu Parnu Sadam un izcīnot otro uzvaru trīs mačos.

Nākamnedēļ Ventspils novada Tārgales pagastā ar vairākiem pasākumiem – koncertiem un piemiņas brīdi – atzīmēs izcilās operdziedātājas Alīdas Vānes piemiņu.

Ar dalību pasaules čempionātā sezonu noslēdzis virves vilkšanas klubs Velkonis, kas šajā vasarā ne vien nosvinējis 25. dzimšanas dienu, bet arī ticis pie pēdējo gadu labākajiem rezultātiem, tiesa, atstājot arī vietu izaugsmei.

Īsi pirms Skolotāju dienas, kas izglītības iestādēs tiek atzīmēta šodien, uz sarunu aicinājām divas 1. klašu skolotājas, kuras vieno viena darbavieta un kopīgs uzvārds.

Rīt visā Latvijā norisināsies 13. Saeimas vēlēšanas. Ventspilī darbosies 13 vēlēšanu iecirkņi, mūsu novadā – pa vienam iecirknim katrā no 12 pagastiem.

Ugālē atklāts jauns objekts, kas piesaista ne tikai vietējo iedzīvotāju, bet arī garāmbraucēju uzmanību. Tas ir tirgus, kurā uzcelts paviljons un izveidots apgaismots un bruģēts laukums ar nojumēm.

Ventas Balss arhīvs

20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs
14. maijs
13. maijs
10. maijs
9. maijs