Ventas Balss, 21. septembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilnieks Eduards Trusevičs teicami startējis senioru pasaules un Eiropas čempionātā svara bumbu celšanā, kā arī saņēmis sertifikātu par kārtējo Ginesa pasaules rekordu.

FK Ventspils 24. oktobrī jau desmito reizi kluba pastāvēšanas vēsturē spēlēs Latvijas kausa finālā. Tas šoreiz nodrošināts, savā laukumā ar 2:1 pieveicot RFS futbolistus.

Dabas aizsardzības pārvaldes Slīteres Nacionālā parka zoologs Vilnis Skuja atklāja interesantu faktus par šā gada dzīvnieku – parasto vāveri.

Nākamnedēļ testa režīmā plānots iekurt apkures katlus nupat uzbūvētajā katlumājā Užavā. Siltumapgāde jaunajā apkures sezonā uzlabosies arī Ventavā un Usmā.

Ventspils Augstskolas auditorijā, kur visas vietas bija aizpildītas, notika pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga lekcija Lēmums un sekas. Lektors stāstīja par nesen pieņemtajiem Ministru kabineta noteikumiem vispārējas vidējas izglītības jomā.

Pašvaldības policija var lepoties ar kārtējo darba uzvaru – naktī uz ceturtdienu aizturēts jaunietis, kas tiek turēts aizdomās par vairāku automašīnu saskādēšanu.

Visu pagastu iedzīvotāji ziemā un pavasarī vienojās adīšanas akcijā, darinot novada šalles fragmentus. Tos kopā sašuva Pagastu dienā Ventspilī.

Ventas Balss arhīvs

19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs
12. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs