Ventas Balss, 20. septembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pilsētas domē sākuši apspriest ūdenssaimniecības attīstības plānus un tam nepieciešamos izdevumus nākamajam septiņu gadu laika posmam – no 2021. līdz 2027. gadam.

Herberta Dorbes muzejā Senču putekļi vakar norisinājās tikšanās ar rakstnieci Leldi Stumbri. Viņa pastāstīja par savu grāmatu bērniem un atbildēja uz skolēnu jautājumiem.

Vēsturiski nozīmīgās Popes muižas pārvaldnieka mājas nākotne lielākoties iezīmējas pozitīvā gaismā. Lai cīnītos ar uguns nodarīto postu, ēku šogad plānots iekonservēt.

Veicot matemātiskus aprēķinus, desmit asari stundā – tik veiksmīga pieredze ir makšķerniekiem Sergejam Demidam un Viktoram Oļencevičam.

Ventspilnieku ēšanas kultūru arvien aktīvāk sāk papildināt tādu tautu tradīcijas, kas vietējai virtuvei nemaz nav raksturīgas. Raiņa ielā atvērta sabiedriskās ēdināšanas iestāde, kur piedāvā dažādu veidu kebabus.

Karmīnsarkanos vākos iesieta Latvijas simtgadei veltīta Ventspils Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas jaunajā Gada grāmata, kurā apkopoti šeit dzīvojušo rakstnieku, dzejnieku un tulkotāju iespaidi.

Ventas Balss arhīvs

26. jūnijs
21. jūnijs
20. jūnijs
19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs