Ventas Balss, 19. septembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pilsētas pašvaldība turpina attīstīt ideju par Vecpilsētas atdzīvināšanu, renovējot vēsturiskās ēkas un ceļot jaunas ēkas, lai izveidotu tajās mūsdienīgu dzīvojamo fondu. Pirmais šāda veida projekts Vecpilsētā ir Ventmalas māja Ūdens ielā 6, kur drīz vien sāksies celtniecības darbi.

Latvijas vīriešu basketbola izlase turpina cīnīties par ceļazīmi uz Pasaules kausa spēlēm, kas nākamajā gadā risināsies Ķīnā, otro posmu sākot ar vienu uzvaru.

Iedzīvotāji pamanījuši pastiprinātu militāro rosību Ventspils pusē. Novērota bruņutehnikas pārvietošanās, bet šaudīšanās biedē sēņotājus un kapu apmeklētājus.

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca iegādājusies jaunas hemodialīzes iekārtas, tādējādi uzlabojot tur esošo, pirms diviem gadiem atklāto Kurzemes Nieru aizstājterapijas centru.

Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Vides gidu asociāciju organizē Kurzemes reģiona vides gidu apmācības, kurās piedalās arī vairāki gidi no Ventspils un novada. Jau novembrī viņi saņems sertifikātu.

Dzejas dienas mūsu pilsētā turpinās ar nu jau ikgadēju notikumu – Dzejas autobusa reisu, kas savieno vairākas pieturvietas, kur skan dzeja un mūzika.

Jau teju pusgadu dzīvoklī Vārvē antisanitāros apstākļos mīt akls vīrietis un sieviete, kas nestaigā. Sociālais dienests joprojām meklējot risinājumu.

Ventas Balss arhīvs

20. jūnijs
19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs
12. jūnijs
11. jūnijs