Ventas Balss, 18. septembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Eiropas kausa izcīņā 3x3 basketbolā Latvijas komanda ar ventspilnieku Kārli Lasmani sastāvā atkal aizkļuva līdz finālam, taču šoreiz tajā piekāpās Serbijai, tā pirms gada izcīnīto zeltu nomainot pret sudraba medaļu.

Sākoties jaunajam mācību gadam, uzņēmums Ventspils siltums arī šoruden iesaistīsies Karjeras nedēļas pasākumos, lai skolu jaunieši varētu iepazīt profesijas un apzināt izglītības iestādes, kurās tās var apgūt.

Galvenajā bibliotēkā skatāma neparasta izstāde – dizaina gultu kolekcija, kas ir pazīstamā Ventspils arhitekta Alvja Didrihsona lolojums.

Valsts policija no Livonijas ordeņa pils vēsturisko garšaugu dārza izrāvusi sējas kaņepju stādus. Tiks pārbaudīts, vai to sastāvā ir narkotiskās vielas.

Nesen aizvadīta šā mācību gada pirmā Ventspils Jauniešu mājas padomes sēde. Rezultātā ir izvirzīti jauni mērķi, kā arī izveidots provizorisks pasākumu un dažādu citu aktivitāšu plāns.

Šajā mācību gadā katrs Latvijas skolēns no 1. līdz pat 12. klasei varēs bez maksas apmeklēt kādu kultūras pasākumu. To paredz iniciatīva Latvijas skolas soma.

Ventas Balss arhīvs

22. februāris
21. februāris
20. februāris
19. februāris
18. februāris
15. februāris
14. februāris
13. februāris