Ventas Balss, 7. septembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vakar no paša rīta Ventas krastā pie Dienvidu mola bija daudz skatītāju, kuri vēroja unikālo mirkli, kad no ūdens izcēla un uz postamenta uzstādīja zvejas kuģi Grots, kas tagad ir kļuvis par Ventspils muzeja eksponātu.

Kamēr valdība un Izglītības un zinātnes ministrija nespēj vienoties par vispārējās vidējās izglītības valsts finansējuma kritērijiem, mazākumtautību skolas Ventspilī jau saskārušās ar grūtībām vidusskolas klašu nokomplektēšanā.

Pārventas bibliotēkā apskatāma gleznu izstāde Sazemētie, kurā apvienoti četru Ventspils novadā dzīvojošu mākslinieku darbi. Tajos lielākoties fiksēta daba.

Basketbola klubs Ventspils, gatavojoties jaunajai sezonai, piedalīsies pārbaudes turnīrā Liepājā, kurā paredzēts izspēlēt trīs mačus.

Ar amerikāņu leģendārā stīgu kvarteta Kronos Quartet uzstāšanos svētdienas vakarā teātra nams Jūras vārti uzsāk jauno sezonu, kas solās būt gana daudzveidīga un piepildīta.

Sākoties jaunajam mācību gadam, Ventspils Jaunrades nams septembrī piedāvā topošajiem audzēkņiem apmeklēt iepazīšanās nodarbības.

Kas svaru kausā vērtīgāks – personas datu aizsardzība vai vēl nedzimuša bērna veselība un dzīvība? Pārsteidzoši liela daļa sabiedrības aizstāv personas datus un smēķējošu grūtnieci.

SIA AB Būvniecība darbinieki pabeiguši iežogota un slēdzama velosipēdu turētāju laukuma izbūvi pie Ventspils Augstskolas. Tur iespējams pieslēgt līdz 100 braucamrīku.

Ventas Balss arhīvs

25. aprīlis
24. aprīlis
18. aprīlis
17. aprīlis
16. aprīlis
15. aprīlis
12. aprīlis
11. aprīlis