Ventas Balss, 5. septembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Brauciens ar jahtu aizvadītajās brīvdienās kādai kompānijai beidzās gaužām nepatīkami, ar policijas piesaistīšanu. Jahtas īpašnieks apgalvo, ka incidents noticis bez viņa ziņas un līdzdalības.

Šajā karstajā vasarā īpašu vērību vajadzēja pievērst ātri bojājošos produktu uzglabāšanai. Ventspilniece, kas vērsās pie redakcijas, apgalvo, ka problēmas ar produktu uzglabāšanu bija ne tikai pircējiem, bet arī dažiem veikaliem.

Pirmos divus mačus jaunajā Junioru attīstības hokeja līgā (JAHL) aizvadījuši Ventas 2002 hokejisti, no izbraukuma pārvedot arī pirmos četrus punktus.

Spānijas pilsētā Malagā startējis pasaules čempionāts vieglatlētikā senioriem, kurā Latvijas izlases sastāvā ir arī vairāki Ventspils veterānu kluba pārstāvji.

Sestdien pilsētā un novadā norisināsies Vides izglītības fonda un kampaņas Mana jūra iniciatīva Piekrastes Tīrrade. Ikviens aicināts piedalīties piekrastes sakopšanā.

Ventspils pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienesta komandai vasaras mēneši bijuši karsti gan tiešā, gan arī pārnestā nozīmē.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas absolventi Edgars Cebaks un Kristīne Treigūte satikušies kopīgā starptautiskā projektā.

Svētdien kāds vīrietis savas negatīvās emocijas izpaudis, demolējot savu automašīnu. Iespējams, šādi viņš rīkojies, greizsirdības mākts.

Ventas Balss arhīvs

20. augusts
19. augusts
16. augusts
15. augusts
14. augusts
13. augusts
12. augusts
9. augusts