Ventas Balss, 4. septembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ar asteru pušķiem un gladiolām, ko skolēni dāvājuši saviem skolotājiem, iesācies jaunais 2018./2019. mācību gads. Zinību diena, kas šoreiz nosvinēta pāris dienas vēlāk kā ierasts – 3. septembrī – īpaša nozīmīga ir 347 pilsētas skolu un 72 novada skolu pirmklasniekiem.

Annas ielā 5 mainījies kārtējais kafejnīcas telpu nomnieks. Vakar atvērtās kafejnīcas Ventiņkrogs īpašnieki Sabīne un Inta cer piesaistīt apmeklētājus ar garšīgu maltīti un rūpīgu apkalpošanu.

FK Ventspils futbolistiem pirmo reizi šajā sezonā izdevies apspēlēt komandu RFS, līdz ar to arī saglabājot cerības pacīnīties ne vien par medaļām, bet arī čempionu titulu.

Olimpiskajā centrā Ventspils svinīgi atklāti rekonstruētie korti, kas ne vien atsvaidzināti, bet arī ieguvuši modernu segumu, uz kura iespējams rīkot visdažādākā mēroga sacensības.

Pie pilsētas domes ēkas izveidota piemiņas vieta pilsētā un novadā dzimušajiem Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem. Tur uzstādīta tēlnieka Jāņa Strupuļa veidotā stēla.

Turpmāk uz dzīvībai kritiskiem izsaukumiem Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādei republikas pilsētās, tostarp arī Ventspilī, jāierodas 12 minūšu laikā.

Ventas Balss arhīvs

16. augusts
15. augusts
14. augusts
13. augusts
12. augusts
9. augusts
8. augusts
7. augusts