Ventas Balss, 3. septembris, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Liepiņu ģimenes jaunākā atvasīte Ance ir viena no pirmklasniekiem, kas šodien uzsāk skolas gaitas. Vineta un Kaspars Liepiņi abas savas meitas izvēlējušies sūtīt Ventspils Centra sākumskolā.

Mantojums ir nopietna lieta, tam ir vajadzīga rūpīga pieeja. Tam, kurš grib mantot mirušā mantu, ir jāņem vērā juridiskās nianses un jārēķinās ar pieklājīgiem izdevumiem.

Teātra namā izvietotas trīs izstādes – gleznas Lielajā izstāžu telpā, komiksi Mazajā zālē un provokatīvu autortehnikas darbu cikls uz Lielās zāles skatuves.

Ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības, Ventspils pašvaldība pieņēmusi lēmumu cīnīties ar jūraskraukļiem jeb kormorāniem. Dabas aizsardzības pārvalde ieceri atbalsta.

Īsi pirms jaunā mācību gada pilsētas skolotāji tikās tradicionālajā augusta sanāksmē, kurā ieskicēja aktualitātes un vienojās kopīgam darbam.

Vecpilsētā tiek atvērti veikali un piedāvāti jauni pakalpojumi. Pilsētas vēsturiskā daļa atdzīvojas un iegūst jaunu saturu. Nesen šajā pilsētas daļā tika atvērts jauns veikals aktīvas dzīves cienītājiem.

Ventas Balss arhīvs

26. aprīlis
25. aprīlis
24. aprīlis
18. aprīlis
17. aprīlis
16. aprīlis
15. aprīlis
12. aprīlis