Ventas Balss, 10. augusts, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Šā gada 6. oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Politiskās partijas līdz 7. augustam varēja iesniegt deputātu kandidātu sarakstus. Šajā laikā tika iesniegti 16 partiju un partiju apvienību saraksti. Starp kandidātiem ir 17 personas, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ventspils pilsēta un 6 kandidāti no Ventspils novada.

Ventspils pludmales volejbola klubs Bloks pamazām tuvojas savas trešās sezonas noslēgumam. Volejbolisti lepojas ar gūtajiem panākumiem. Starp citu, viņu kontā šogad ir Latvijas čempionāta zelts.

Kamēr skolēni bauda vasaras brīvlaiku, vairākās novada mācību iestādēs notiek remonti. Darbus veic arī pirmsskolas izglītības iestādēs.

Futbola kluba Ventspils pārstāvji vakar preses konferencē noliedza izskanējušos pārmetumus par draudiem nigēriešu spēlētājam Adelekem Akinjemi un aicināja viņu atgriezties.

Lai arī valda viedoklis, ka par labiem darbiem nevajag runāt publiski, Sergejs Galaveckis apgalvo pretējo: labdarība ir jāpopularizē, tajā iesaistot pēc iespējas vairāk cilvēku. Labajiem darbiem ne vienmēr vajag lielus izdevumus, dažreiz atliek vien uzklausīt cilvēku, kam nepieciešama palīdzība un padalīties ar saņemto informāciju, apgalvo šodienas intervijas varonis.

Ventas Balss arhīvs

24. maijs
23. maijs
22. maijs
21. maijs
20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs