Ventas Balss, 27. jūlijs, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Jau šodien Ventspilī sākas tradicionālais ielu un ekstrēmo sporta veidu festivāls GG Fest, kas pie mums tiek rīkots septīto reizi, arī šoreiz izceļoties ar jaunumiem.

Pēc trīs gadiem Ventspilī tiks atvērta Rehabilitācijas nodaļa. Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ēku kompleksu papildinās vēl viena – divstāvu piebūve, kurā atradīsies jaunā nodaļa. Ir sākušies projektēšanas darbi.

Rīt ar pirmajiem četriem mačiem Ventspilī sāksies Eiropas čempionāts basketbolā U18 vecuma grupā, kurā Latvijas pirmie sāncenši būs Grieķijas, Horvātijas un Itālijas vienaudži.

Lai arī rekonstruētais Dārzniecības un Liezdes ceļš kādu laiku jau tiek lietots, nupat norisinājās tā svinīga atklāšana.

Itālijas pilsētā Milānā turpinās jauniešu Eiropas čempionāts svarcelšanā, kurā pie medaļām tikuši arī Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti.

Turpmāk konkrētas pārtikas produktu grupas pēc minimālā derīguma termiņa beigām nebūs jānodod iznīcināšanai. Produktus varēs ziedot labdarībai, lai apgādātu trūkumā nonākušos.

Šonedēļ tika dzēsti kopumā astoņi nelieli meža ugunsgrēki Popes un Puzes pagastos. Pastāv aizdomas, ka tā bijusi ļaunprātīga dedzināšana. Valsts policija turpina veikt izmeklēšanu.

Šajā sestdienā svētkus vienlaikus svinēs četros mūsu novada pagastos – Ancē, Tārgalē, Užavā un Vārvē.

Ventas Balss arhīvs

17. maijs
16. maijs
15. maijs
14. maijs
13. maijs
10. maijs
9. maijs
8. maijs