Ventas Balss, 25. jūlijs, 2018

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Savu 15. jubilejas sezonu pilsētas Kultūras centra baltkrievu dziesmu ansamblis Žuravinka noslēdza, piedaloties starptautiskajā festivālā Slāvu bazārs 2018 Baltkrievijas pilsētā Vitebskā.

Paejot pusgadsimtam pēc Ventspils 3. vidusskolas beigšanas, 1968. gada absolventi atkal sanākuši kopā savā klasē. Bijušie audzēkņi norādījuši, ka viņu skola ar katru gadu kļūst arvien jaunāka un krāšņāka.

Jau rīt pirmo maču Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā aizvadīs FK Ventspils futbolisti, savā laukumā uzņemot populāro un titulēto Francijas klubu Girondins de Bordeaux.

Kāds ventspilnieks sociālajā tīklā vērsa uzmanību uz visai šmucīgu teritoriju netālu no lidlauka. Tur pamatīgi smird arī dzīvnieku mirstīgās atliekas.

Vakar Ventspilī ugunsdzēsējiem vienlaicīgi nācās dzēst divas vēsturiskas koka mājas – Ūdens un Karlīnes ielā.

Skolas vecuma bērni un jaunieši, piedaloties kosmosa vasaras skolā, uzsākuši darbu pie stratosfēras zondes izstrādes. Plānots, ka jau nākamajā nedēļā tā tiks palaista vairāku desmitu kilometru augstumā.

Ogļu putekļu jautājumā, kas satrauc ventspilniekus, iesaistījusies arī Valsts vides dienesta ģenerāldirektore Inga Koļegova un vides un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Ventas Balss arhīvs

17. maijs
16. maijs
15. maijs
14. maijs
13. maijs
10. maijs
9. maijs
8. maijs